NAŠE VYDANÉ KNIHY

V současné době přichází na tuzemský knižní trh tyto pozoruhodné a svým obsahem netradiční knihy českého autora "Svět je jinak",  (stran 272) svazek 1 a "Sdělení Druhé strany" (stran 204). Jsou výsledkem mnohaletých rozhovorů s Duchovními bytostmi "Druhé strany". V tomto smyslu navazují na světové bestsellery jako jsou "Hovory s Bohem", "Přátelství s Bohem" (americký spisovatel N.D.Walsch) nebo "Co nás mohou duše naučit o životě" (americký spisovatel George Anderson).

 

Námi uváděné knihy mají ale podstatně větší vypovídací schopnost, neboť vysvětlují Universum a všechno v něm jako dokonalý Systém propojených vlastností Nehmoty a hmoty na jediném principu polarity. Nejsou tedy jen obvyklým filozofickým traktátem, ale konkrétně popisují a vysvětlují skutečnou podstatu, funkci a účel Universa a smysl existence člověka v něm. Vysvětlují omyly vědy i zastřená náboženská dogmata, takže umožňují současnému člověku novou kvalitu poznání. Svým obsahem proto navazují na praxi soudobé společnosti, takže individuálně pomáhají v pozitivním směrování myšlení a jednání jednotlivce.

 

Předávané informace nemají precedent ani ve vědeckých teoriích, ani v náboženských učeních či v klasické esoterice. Naopak, dávájí odpovědi na otázky člověka, vztahující se ke hmotně nedostupnému tajemnu, kdo je a kam směřuje.

 

           ukázka knihy Svět je jinak.pdf (3,4 MB)                  ukázka knihy Sdělení Druhé strany.pdf (3,4 MB)

 

Fotogalerie: SVĚT JE JINAK

Fotogalerie: SDĚLENÍ DRUHÉ STRANY